Гонартроз 3-го ступеню з варусной деформацією


Остеоартроз – захворювання суглобів, причиною якого є ураження хрящової тканини суглобових поверхонь. Виділяють локалізовану (з ураженням одного суглоба) і генералізовану форми остеоартрозу (поліостеартроз). Термін “гонартроз” використовують для позначення артрозу колінного суглоба

Джерело: https://ru.wikipedia.org/wiki/Остеоартроз

 

Пацієнт: Мирослава, 56 років

Діагноз: правобічний гонартроз 3-го ступеня з варусной деформацією

Мирослава звернулася в ІТЗ НАМНУ у відділення “Захворювань суглобів у дорослих”, приїхавши з Одеської області. За словами пацієнтки, нога боліла протягом останніх 3-х років, були складності при ходьбі і навантаженнях. Консервативними методами Мирослава НЕ лікувалася, використовувала місцеві знеболюючі засоби. В результаті, стан колінного суглоба поступово погіршувався і загальний стан ставав критичним. Необхідно було робити активні дії з усунення проблеми пацієнтки.

Таким чином, в січні 2017 наша команда лікарів виконала тотальне ендопротезування правого колінного суглоба Мирослави. Після цього пацієнтка пройшла курс реабілітаційного лікування і повернулася додому. Тепер стан Мирослави задовільний, рухи в колінному суглобі не обмежені (розгинання / згинання – 0/0/100), біль пройшов. Завдяки новим технологічним досягненням 56-річна жінка повернулася до повноцінного життя.